Actualitate

Fără apă caldă la robinete

Publicat

în

Consumatorii care locuiesc în zona străzii 3 August 1919 din Timișoara vor rămâne astăzi fără apă caldă la robinete.
Colterm anunță că întrerupe furnizarea apei calde la punctul termic 17A, între orele 8:00 și 14:00. Măsura este necesară pentru remedierea defecțiuni tehnice apărute la rețeaua primară de termoficare.

Leave a Reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Te-ar putea interesa și

Exit mobile version