Actualitate
Fără apă caldă la robinete
Consumatorii care locuiesc în zona străzii 3 August 1919 din Timișoara vor rămâne astăzi fără apă caldă la robinete.
Colterm anunță că întrerupe furnizarea apei calde la punctul termic 17A, între orele 8:00 și 14:00. Măsura este necesară pentru remedierea defecțiuni tehnice apărute la rețeaua primară de termoficare.