Actualitate
A murit Ionel Toma, primarul comunei Giroc
„Cu regret și tristețe am aflat de trecerea în neființă a celui care a fost un bun prieten și coleg social-democrat, Ionel Toma, primar al comunei Giroc. Dumnezeu să îl odihnească în pace! Condoleanțe familiei!”, a transmis, duminică, deputatul Alfred Simonis, președintele PSD Timiș.