Stiri

Ce s-a întâmplat la accidentul cu 4 mașini în Bihor, între Tamașeu și Satu Nou?

Publicat

în

Trafic blocat pe DN19 din cauza unui accident rutier


Traficul pe DN19 este total oprit, joi după-amiază, la intersecția dintre localitățile Tămășeu și Satu Nou, din cauza unui accident în care au fost implicate patru autoturisme.

Detalii despre accident

Accidentul a fost raportat prin apel la 112 la ora 13:58. În urma coliziunii, o persoană a fost transportată la spital pentru examinări medicale.

Potrivit informațiilor preliminare, victima nu pare să aibă răni grave.

Cercetările în curs

Poliția efectuează investigații la locul accidentului pentru a determina cauza și circumstanțele acestuia.

Reluarea circulației

La momentul publicării acestei informații, circulația pe tronsonul afectat era interzisă până la finalizarea cercetărilor și deblocarea carosabilului.

UPDATE: Circulația a fost reluată în jurul orei 15:20. Polițiștii din cadrul Biroului Drumuri Naționale și Europene vor continua cercetările în acest caz.

Întrebări pentru cititori

Ce măsuri credeți că ar trebui adoptate pentru a preveni accidentele rutiere în această zonă? Ați fost martor la vreun accident similar? Vă invităm să lăsați comentarii și să distribuiți acest articol pe rețelele sociale!

#Accident #mașini #Bihor #intre #Tamașeu #și #Satu #Nou #UPDATE..

Leave a Reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Te-ar putea interesa și

Exit mobile version